Dedektiflik Büroları İstanbul - Özel Dedektif İstanbul

Hakkımızda

 

Zabata Dedektiflik Genel Bilgi

 

Zabata Özel Dedektiflik, 1995 yılında İstanbul'da kurulmuş olup emekli İstanbul Emniyet Görevlisi Mustafa Serenay sahibi ve aynı zamanda işleticisidir. Serenay Türkiye ve uluslararası alanda Emniyet Müdürlüklerinde yaptığı kariyeri boyunca seçkin atamalar gördü ve Emniyet Departmanında uzun yıllar çalıştı.
 

Zabata, Dedektiflik sektöründe bir Dünya Markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Şirketin ana merkezi İstanbul  da bulunmakta olup, Tüm Türkiye ye ve tüm Ülkelere hizmet verebilmekteyiz. Zabata'nın müşterilerinin büyük çoğunluğunu yabancı kişi ve kurumlar oluşturmaktadır. Bu ülkemize firmamız vasıtasıyla döviz girişi demektir. 

 

Deneyimli kadromuz çok deneyimli eski kolluk kuvvetleri oluşturur.  Zabata Araştırmacılar aynı  anda dünya çapında saygın müşterilerine tam hizmet soruşturma sağlar. Biz vermiş olduğumuz hizmetleri daha da geliştirmek için varız.

 

Misyonumuz: Müşterilerimizin adına bağlılık, çalışkanlık, benzersiz kaynakları verimli kullanarak azim yoluyla  sonuç odaklı tam hizmetdir. Özel soruşturma ajansı olarak haklı bir ün ve profesyonel hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

 

Türkiye'de birçok kesimden Özel Dedektiflik Sektörünü yok etmek amacıyla adımlar atılsada, Zapata Dedektiflik bu akıldan, bilimden, gerçeklerden uzak çağdışı kesimi yok farzederek kamu yararına faaliyetlerine devam etmektedir. Bütün Avrupa'da ve Dünya da var olan bir sektörü Türkiye de yok etmeye çalışanlar gün gelecek tarihin karanlık sayfalarına gömülecektir. 

 

Türkiye deki bu çağdışı kesimler özel dedektiflerin kamu yararına vermiş olduğu bir çok hizmeti görmemezden gelerek egolarını tatmin etmeye çalışmaktadırlar. Günümüz Türkiye sinde çocuğu kaybolan bir anne kolluk kuvvetine kayıp müracatı için gittiği zaman sadece bir ifadesi alınmakta ve gönderilmektedir. Daha sonra o çocuğun ya cesedine ulaşılmakta ya da o çocuk tecavüze uğramış bir şekilde dönmektedir. Oysa özel dedektifler profosyonel ve bilimsel çalışarak o çocuğu bulmaya çalışmaktadır. Türkiye de aynı zamanda zengin fakir, ünlü-ünsüz ayırımı yapılmaktadır. Bir milletvekilinin veya bakanın çocuğu kaybolduğunda ortalığı ayağa kaldıran sistem, gariban birisinin çocuğu kaybolunca adeta gözlerini kapatmakta, ancak çok kamuoyu ve basın baskısı oluşunca kaybolan çocukların cesetlerine ulaşılmakta ve bunuda başarı! olarak göstemektedirler. Oysa özeldedektifler işlerini yaparken kesinlikle ayırım yapmamakta, sonuç odaklı çalışmaktadırlar.

Türkiye'de Özel Dedektif.

İstanbul da Özel Dedektif Arıyorsanız Zabata hizmetinizdedir.